Apartament me qera ne nje kompleks residencial ne Lunder , Tirane (TRR-216-69a)

ID TRR-216-69a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 119 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder.

Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per klientet e saj qetesi, rregullsi , pasterti dhe ajer te paster.

Kompleksi  perbehet nga vila dhe apartamente me nje cilesi te larte ndertimi, dhe hapesira te gjelberta.

Apartamenti ne fjale pozicionohet ne katin e dyte , me siperfaqe prej 119 m2 duke ofruar sallon bashkangjitur me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, studio  banjo dhe verande me pamje te bukur nga kompleksi.

Ofrohet i sapomobiluar me mobilje te reja dhe teper cilesore, kuzhine me te gjitha pajisjet , parket druri, sistem qendror ngrohje ftohje. Kompleksi ofron gjithashtu pishina verore, bar , restorant, fusha te ndryshme tenisi vrapimi baskebolli etj.

Perfshihen 2 vende parkimi.

 

Cmimi 1200 Euro/muaj taksa te perfshira

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartament me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pa
Me Qira 721-22F 1300 €

Apartament me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira TRr-616-50b 1100 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane

Ndodhet na katin e 5-te te nje pa
Me Qira 717-48L 1100 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar n
Me Qira 215-33m 1300 €

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me
Me Qira 719-19a 1150 €

Apartament me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ofron ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 419-17L 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron ...