Apartament 2+1 me qira ne rrugen 5 Maji ne Tirane

ID TRR-123-29Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 370
Kati 4
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 5 Maji

Apartament me qira ne fund te rruges 5 Maji, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te nje pallati te ri.
Shtepia ka nje siperfaqe totale 120m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi ku te dyja kane dalje ne ballkon, nje tualet, nje depo dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e shtepise mundesohet me kondicioner te vendosur ne dy dhomat e gjumit.
Orientimi i apartamentit eshte jug duke i mundesuar shtepis ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare
Banesa eshte pjese e nje kompleksi te sapoperfunduar qe ofron siguri dhe adminstrim.
Zona kohet e fundit ka marre shume zhvillim dhe lidhet shpejt me unazen e Vogel, rrugen Ferit Xhajko etj.

Cmimi 370 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Me Qira 218-7L 300 €

Apartament 2+1 me qera prane restorant Gjelit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, te ndertu
Me Qira 316-10b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 922-37Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pall
Me Qira 1114-20b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te q
Me Qira 422-8S 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje lagje te qete dhe shume te ...

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzist
Me Qira 115-33b 400 €

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues prane rruges ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 322-43S 320 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane

Ndodhet ne  katin e 7 te nje pall
Me Qira 222-26V 400 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane Ndodhet ne  katin e 7 te nje pallati te sapo ...