Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-224-52C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 1
Sipërfaqe m2 118.5
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Don Bosko

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eshref Frasheri  shume prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati  me dy ashensore . 
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 118.5m2 dhe eshte i perbere nga salloni i perbashket me kuzhinen , dy dhoma gjumi te cilat kane aksese ne ballkon dhe gjithashtu dy tualete .

Ofrohet pjeserisht i mobiluar me pjesen e kuzhines dhe nje dhome gjumi.
Banesa eshte  e pershtatshme per zyre ose banim .
Zona ka nje akses te shpejte ne Unaze dhe zonen e Zogut te Zi.


Cmimi 600 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta
Me Qira 913-15 700 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 1116-64L 480 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti  pozicionohet ne ne k
Me Qira 214-7 500 € €

Apartament me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti  pozicionohet ne ne katin e 12-te me ...

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Magnet ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 523-35Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Magnet ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 723-16R 700 €

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Musa Karapici ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile.
Me Qira 815-61m 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Musa Karapici ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile. Me siperfaqe 98 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 1018-33L 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pa
Me Qira 1118-50L 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter ...