Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-1222-16R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 5
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament 2+1 me qira afer Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 5-te te nje pallati te ri me ashensor me orientim nga Jugu.
Ka nje siperfaqe totale prej 105m2 dhe te brendshme 100m2 te organizuar ne 1 sallon bashk me kuzhinen, koridori kryesor, koridori dytesor i ndare me nje dere nga salloni qe ben shperndarjen ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Eshte i mobiluar me nje stil modern me punime shume cilesore. Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga 2 kondicionere te pozicionuar 1 ne sallon dhe 1 ne dhomen e gjumit.
Ka akses shume te shpejte ne Terminalin  e autobusave te  Jug-Lindjes, Unaze e Re, Sheshi  Nene Tereza dhe Bulevardi Deshmoret e Kombit.


Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 723-44Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1019-75L 700 €

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te pjese e nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave, ne Tirane.
Eshte e pozicio
Me Qira 823-42Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave, ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane
Apartament 2+1 me qira ne rrugen Alban
Me Qira 922-10G 480 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e  Don Bosko, ne Tirane Apartament 2+1 me qira ne rrugen Albanolpoli ne ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Me Qira 314-19b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 4 ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit,
Me Qira 1113-9 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje nga pikat ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta
Me Qira 913-15 700 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pal
Me Qira 515-5m 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...