Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane

ID TRR-1221-15V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 11
Sipërfaqe m2 93
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe prej 93 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon. 
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga nje kondicioner i instaluar ne sallon. 
Pozicionimi nga jugu ofron ndricim natyral te bollshem gjate gjithe dites sidhe nje pamje te lire te Tiranes. 
Pallati ofron administrim dhe siguri. 
Ndodhet ne nje zona mjaft qendrore dhe te kerkuar. 
Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha, Bulevardin Gjergj Fishta dhe prane kryqezimit te 21 Dhjetorit. 

Cmimi: 500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve.
Ai ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri.
Pallati e
Me Qira 814-37b 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Saraceve. Ai ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri. Pallati eshte shume modern, ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira t
Me Qira 1013-30 600 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 620-15d 600 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 322-11V 550 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane

Ndodhet ne  katin e 7 te nje pall
Me Qira 222-26V 400 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane Ndodhet ne  katin e 7 te nje pallati te sapo ...

Apartament duplex ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV dhe te V te nje
Me Qira 413-4 550 €

Apartament duplex ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV dhe te V te nje pallati ekzistues, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane.
Hyrja eshte
Me Qira 521-30V 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet katin e pare te nje aparta
Me Qira 322-4N 530 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet katin e pare te nje apartamenti te ri te ...