Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, ne Tirane

ID TRR-622-57Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 4
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Apartament 2+1 per qira te rruga Kavajes prane Globe, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale  110 m2  dhe siperfaqe te brendshme 98m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambjent gatimi ,ambjent ngrenie,dy dhoma gjumi, dy  tualete,korridori lidhes dhe ballkon ku kane akses te dyja dhomat e gjumit.
Shtepia ofrohet e mobiluar, por jepet per qira dhe per zyra.
Ftohja dhe ngrohja e apartamentit mundesohet me kondicioner.
Apartamenti eshte i orientuar nga  jugu duke i ofruar ndricim natyral baneses.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet lehtesisht me zonen e 21 Dhjetorit,rrugen e Kavajes, Unazen e Re dhe ish fushen e aviacionit.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Cmimi 450 euro I diskutueshem.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1  me qira prane Ish Frigoriferit  ne Tirane .

Apartamenti pozicionoh
Me Qira 424-17C 580 €

Apartament 2+1  me qira prane Ish Frigoriferit  ne Tirane . Apartamenti pozicionohet ne katin e 5te ...

Apartament me qira ne rrugen Zef Jubani, prane shkolles Deshmoret e Lirise, ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 323-57Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Zef Jubani, prane shkolles Deshmoret e Lirise, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te ...

Apartament me qera disa metra larg qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te r
Me Qira 816-17K 400 €

Apartament me qera disa metra larg qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah te ...

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete ten
Me Qira 914-35a 350 € €

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 322-11V 550 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Pirtarka ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te b
Me Qira 621-24V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Pirtarka ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te banimit te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Avzi Nela prane rruges Jordan Misja dhe Kompleksit Fiori Di Bosko n
Me Qira 823-1Z 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Avzi Nela prane rruges Jordan Misja dhe Kompleksit Fiori Di Bosko ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 1119-18S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te ndertuar ne ...