Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-1022-3G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 92 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, shume prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 92 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, 
dy tualete dhe korridori lidhes.
Apartamenti ofrohet I mobiluar me nje stil bashkekohor. Eshte I shtruar I gjithi me parket te nje cilesie te mire, pervec kuzhines.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar ne dy dhomat e gjumit.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme si: farmaci, supermarket, shkolla etj.
Ka akses te lehte ne zonen e Don Boskos, Zogut te Zi, rrugen Dritan Hoxha etj.

Cmimi 450 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzi
Me Qira 115-33b 400 €

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat ekzistues prane rruges ...

Apartament me qera ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te nje
Me Qira 417-17L 500 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri, me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 518-6L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne
Me Qira 714-34b 550 €

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane.

Apartamenti n
Me Qira 1217-36R 400 €

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Gliozheni ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 1215-3b 550 €

Apartament modern me qera prane rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje
Me Qira 619-53T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furrxhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 419-45T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vangjush Furrxhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...