Apartament 2+1 me qira ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane

ID TRR-320-2H
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 9
Sipërfaqe m2 157
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Janos Hunyadi

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Prona ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 157 m2 dhe eshte e organizuar ne nje sallon te madh bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe eshte ne proces mobilimi.
Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.
Ballkonet ofrojne nje pamje te mrekullueshme te qytetit.
Ofron parkim me cmim ekstra prej 50 Euro/muaj.
Ka akses te lehte ne rrugen Milto Tutulani, rrugen Abdyl Frasheri, rrugen Lidhja e Prizrenit, zonen e Bllokut dhe rrugeve te tjera lidhese.

Cmimi: 1800 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te n
Me Qira 1222-55Z 1700 €

Apartament me qira ne rrugen Faik Konica, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje pallati te ...

Apartament dupleks me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Apartamneti ndodhet ne katin e 7-8 te
Me Qira 520-21D 1700 €

Apartament dupleks me qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e 7-8 te nje pallati te ...