Apartament 2+1 per qira tek Ish Garda ne Tirane

ID TRR-524-65X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1700
Kati 6
Sipërfaqe m2 155
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Ibragim Rrugova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me dy ashensore.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 155 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, dy tualete, nje veranda dhe nje koridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet teresisht i mobiluar me stil bashkekohor. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dy dhomat e gjumi. 
Veranda ka akses ne te gjitha ambientet e apartamentit. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Banesa ofron dhe nje post parkimi ne katin -1 me cmimin ekstra prej 100 euro ne muaj. 
Pallati i cili eshte i pozicionuar buze rruges kryesore, ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve.
Ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tirane, me shume facilitete dhe sherbime prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjhershme ne zonen e Bllokut, ne Sheshin Wilson, ne qendren e Tiranes dhe ne zonen e Liqenit Artificial. 


Cmimi: 1700 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres.

Rezidenca eshte shume e mirenjohur
Me Qira 517-9a 1800 €

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres. Rezidenca eshte shume e mirenjohur dhe ofron kushte ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Prona ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 320-2H 1800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Prona ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri te ...

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone
Me Qira 821-29A 1600 €

Apartament modern me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia eshte e lokalizuar ne nje zone mjaft te populluar ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 1219-25L 1600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Abdi Toptani prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, ne Kompleksin Nobis ne Tirane.

Banesa pozicionohe
Me Qira 814-16E 1800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...