Apartament 2+1 me qira ne rrugen Petro Marko ne Tirane

ID TRR-621-28V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 105 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Marko

Apartament 2+1 me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Duka patur nje siperfaqe totale prej 105m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 96.6 m2, apartamenti ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon.
Ofrohet plotesisht e mobiluar, me mobilie shume moderne dhe komode, dritare me grila, e tera e shtruar me parket cilesore.
Ambienti ngrohet dhe ftohet nepermjet kondicionereve te instaluara ne cdo dhome.
Orientimi eshte nga jug-perendimi, duke lejuar hyrjen e drites natyrale gjate dites.
Pallati ofron administrim te mire.
Vendndodhja e nderteses eshte prane rrugen Mine Peza, rruges Kongresi i Tiranes dhe rruges se Don Boskos.

Cmimi: 500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane rruges Myslym SHyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1114-60b 400 €

Apartament me qera prane rruges Myslym SHyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, prane ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sitko Cico ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri
Me Qira 120-35S 370 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sitko Cico ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja e ...

Apartament me qira ne rrugen Ana Komnena, shume prane zones se Ish Parkut ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 223-9Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Ana Komnena, shume prane zones se Ish Parkut ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 919-48L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament modern me qera prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 915-53b 400 €

Apartament modern me qera prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane
Pozicionohet ne
Me Qira 1123-9Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, ne rrugen Hamdi Sina, ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te n
Me Qira 1115-77K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne
Me Qira 714-34b 550 €

Apartament 2 + 1 me qera ne Bulevardin Zogu i 1 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...