Apartament 2+1 me qira ne rrugen prane QSUT-se ne Tirane

ID TRR-622-27Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 4
Sipërfaqe m2 107
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi Manastirit

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi Manastirit, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 4 banim te nje pallati te ri ne kompleksin ASL.
Ka nje siperfaqe totale prej 107m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi njera nga te cilat ka  akses ne tualet, tualeti kryesor, ballkon dhe korridori lidhes. 
Banesa eshte e pajisur me sistem ngrohje-ftohje me kondicioner multisplit .
Jepet per here te pare me qira dhe eshte e pabanuar me pare.
Kompleksi ofron qetesi dhe kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Cmimi: 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te
Me Qira 322-11V 550 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-t
Me Qira 819-26S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes, prane qendres Globe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e nente te
Me Qira 917-20d 350 €

Apartament me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste, jo te fund
Me Qira 121-23D 550 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste, jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vje
Me Qira 1119-28T 320 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues p
Me Qira 615-54b 320 €

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues perballe Cirkut ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile.

Ka
Me Qira 919-37S 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kont Urani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament me qira ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri t
Me Qira 222-21V 375 €

Apartament me qira ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ...