Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Bosko ne Tirane

ID TRR-1122-65Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 8
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko


Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8te te nje pallati te ri me ashensor.
Shtepia eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi njera nga te cilat ka askes ne ballkon, 1 tualet, dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne secilen dhome.
Apartamenti eshte i orientuar nga jugperendimi duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti ofrohet per qira totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Pallati ofron adminstrim, ashensor dhe siguri.
Zona lidhet shpejt me zonen e Laprakes, rrugen Jordan Misja, rrugen Asim Vokshi dhe zonen e Zogut te Zi etj.


Cmimi 400 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 1020-3V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.


Apartamenti ndodhet ne rrugen kryeso
Me Qira 114-49b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore shume afer prane ...

Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-t te nje vile
Me Qira 1020-26V 450 €

Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-t te nje vile 4-kateshe. Ka ...

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te n
Me Qira 1013-19 350 €

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e X-te te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile.
Me Qira 819-35T 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile. Apartamenti ka ...

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pall
Me Qira 1214-20r 350 €

Apartament me qera ne rrugen  Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues afer ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sotir Caci prane Restorant Freskut.
Pozicionohet ne katin e dyte t
Me Qira 923-18R 350 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sotir Caci prane Restorant Freskut. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera afer me zonen e Porcelanit ne Tirane, ne rrugen Sadik Petrela.

Apartamenti
Me Qira 1115-16a 300 €

Apartament 1+1 me qera afer me zonen e Porcelanit ne Tirane, ne rrugen Sadik Petrela. Apartamenti pozicionohet ne ...