Apartament 2+1 me qira ne zonen e Alliasit ne Tirane

ID TRR-1022-18Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Njazi Meka

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje vile private ne zonen e Alliasit.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon.
Banesa eshte e mobiluar me arkitekt dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode.
Gjithashtu apartamenti eshte i pajisur me panel diellor per ngrohjen e ujit.
Ne cmim eshte i perfshire, uji dhe interneti.
Zona ka akses te shpejte me rrugen  e Dibres, Rrugen Niko Avrami, Rrugen 5 Maji etj.

Cmimi: 400 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te r
Me Qira 816-45L 500 €

Apartament me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates Boterore Bektashinje ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 1122-43R 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhepa prane Kryegjyshates Boterore Bektashinje ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 419-26L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament me qera prane kompleksit vision plus ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 417-38L 350 €

Apartament me qera prane kompleksit vision plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat, pra
Me Qira 815-19b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 ne nje pallat, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen At Zef Pellumbi ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Pozicionohet ne k
Me Qira 1023-30G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen At Zef Pellumbi ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te nje ...

Apartament me qira prane Gjykates se Larte ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane
Shtepia ndodhet ne
Me Qira 1020-44i 500 €

Apartament me qira prane Gjykates se Larte ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e 10-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vje
Me Qira 1119-28T 320 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ...