Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-1120-57D
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 260
Kati 5
Sipërfaqe m2 68.6
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Foto Janku

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Foto Janku ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter.
Ka nje siperfaqe prej 68.6 m2 I organizuar ne sallon, kuzhine e vendosur ne ballkon, dhome gjumi, nje dhome tjeter e vogel, tualet.
Ofrohet i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Apartamenti eshte i orientuar nga jugu dhe veriu.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket dhe tualeti i pajisur me dritare.
Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen Asim Vokshi, rrugen Don Bosko etj.

Cmimi 260 Euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje godin
Me Qira 1221-51N 300 €

Apartament 2+1 me qira prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje godine kater-kateshe, e ...

Apartament 2+1 me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati
Me Qira 113-11 350 €

Apartament 2+1 me qera perballe Parlamentit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e III-te te nje pallati me siperfaqe 110 ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter
Me Qira 1217-18L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe
Me Qira 1113-25b 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Avantazh i kesaj prone eshte mobilimi dhe rehatia qe ...

Apartament 2+1 me qira perballe shkolles Qazim Turdiu ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje vi
Me Qira 720-18V 280 €

Apartament 2+1 me qira perballe shkolles Qazim Turdiu ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje vile ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 1116-21L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te pajisur
Me Qira 216-25b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri te pajisur me ...

Two bedroom apartment for rent in Albanopoli street
The apartment is situated on the sixth floor of
Me Qira 121-30D 350 €

Two bedroom apartment for rent in Albanopoli street The apartment is situated on the sixth floor of a new ...