Apartament 2+1 me qira ne Qender te Tiranes

ID TRR-622-25Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 70
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Luigj Gurakuqi

Apartament 2+1 per qira ne qender te Tiranes.
Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe totale prej 70m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi ku njera ka dalje ne ballkon, tualeti kryesor dhe korridori lidhes. 
Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje-ftohje.
Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. 
Nje nga dhomat kthehet ne dhome matrimoniale ne varesi te kerkeses se klientit.
Ndodhet prane 9-Katsheve dhe lidhet lehte me rrugen e Barrikadave.
Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishteve prane Liqenit Artificial ne Tirane. 
Apartamenti
Me Qira 520-13D 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishteve prane Liqenit Artificial ne Tirane.  Apartamenti  ndodhet ne ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Ndre Mjeda, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pal
Me Qira 722-3Z 400 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Ndre Mjeda, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter pa ...


Apartament me qira ne rrugen Sitki Çiço, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 1222-35Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Sitki Çiço, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1018-63E 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te&n
Me Qira 220-42H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te n
Me Qira 1115-77K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Imami ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste t
Me Qira 1217-3d 450 €

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...


Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 1122-65Z 400 €

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...