Apartament 2+1 me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-923-21Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 5
Sipërfaqe m2 84
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muzaket

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket prane Viva Market ne Don Bosko ne Tirane, Albania.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 84m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridori lidhes, dhe nje ballkon.
Orientimi nga Juglindja mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Sistemi i ngrohjes eshte me sistem qendror kondicionimi dhe i implementuar ne cdo ambient.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar shume pak e banuar, me cdo gje te re dhe bashkohore.
Eshte pjese e nje pallati te ri i ndertuar vitet e fundit te pajisur me ashensor, i mireadministruar, dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Jorda Misja, zona e Zogut te Zi, zona e Laprakes etj.

Cmimi 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pa
Me Qira 119-28L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 6-te nje p
Me Qira 1222-26Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 6-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje p
Me Qira 121-40D 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament me qira ne rrugen Zef Jubani, prane shkolles Deshmoret e Lirise, ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 323-57Z 550 €

Apartament me qira ne rrugen Zef Jubani, prane shkolles Deshmoret e Lirise, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7 te ...

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje palla
Me Qira 217-23L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 723-16R 700 €

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Me Qira 619-44T 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 522-17V 580 €

Apartament 2+1 per qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...