Apartament 2+1 per qira prane qendres se Tirane

ID TRR-1223-3X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 10
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I Pare

Apartament 2+1 per qira tek Bulevardi Zogu I Pare ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin 10 (kati i fundit) te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron ne siperfaqe totale prej 120 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, tre ballkone dhe nje korridor qe lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet totalisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te pozicionuar ne dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes. 
Te treja ambientet kane dalje ne ballkon. 
Apartamenti orientohet nga jugu duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Pallati ofron administratim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, me shume facilitete e sherbime prap. 
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne rrugen e Barrikadave, ne zonen e Selvies dhe ne rrugen e Durresit. 


Cmimi: 700 euro/muaji 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira shume prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ap
Me Qira 124-21X 800 €

Apartament 2+1 per qira shume prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishteve prane Liqenit Artificial ne Tirane. 
Apartamenti
Me Qira 520-13D 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Ullishteve prane Liqenit Artificial ne Tirane.  Apartamenti  ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 419-1T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirana Shtepia ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me ambient kuzhine te vecuar tek ish Ekspozita, ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e
Me Qira 323-49Z 600 €

Apartament 2+1 me ambient kuzhine te vecuar tek ish Ekspozita, ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament 2+1 me qera prane Spitalit Gjerman ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nj
Me Qira 613-27 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Spitalit Gjerman ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kati
Me Qira 1222-1Z 570 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje ...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 419-82S 600 €

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 813-27 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te ...