Apartament 2+1 me qira ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-1123-36Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Gjykates se Larte, ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 90m2 dhe eshte e organizuar ne sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone dhe korridori lidhes.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia  jepet me qira totalisht e e mobiluar.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron administrim dhe e pajisur me dy ashensor.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Myslym Shyri, rruga Kavajes, rruga Ibrahim Rugova.


Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pa
Me Qira 920-14d 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 518-2d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 622-30Z 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 1116-21L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera mbrapa Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje
Me Qira 813-22 350 €

Apartament 2+1 me qera mbrapa Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te populluar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pa
Me Qira 722-23G 420 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hysni Gerbolli, prane zones se Zogut te Zi dhe te Don Boskos ne Tir
Me Qira 923-12Z 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hysni Gerbolli, prane zones se Zogut te Zi dhe te Don Boskos ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 518-42d 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...