Apartament 2+1 per qira prane zones se Freskut ne Tirane

ID TRR-1123-35X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 3
Sipërfaqe m2 94.6
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mahmut Allushi

Apartament me qira ne rrugen Mahmut Allushi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 94.6 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor qe i lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti pozicionohet nga lindja duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites.
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Eshte pjese e nje pallati i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Prane pallatit mund te gjeni dhe vende parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone ne zhvillim, te qete me shume facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Freskut, ne zonen e Dajtin dhe ne zonen e Linzes. 


Cmimi: 350 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne k
Me Qira 818-35E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te
Me Qira 1019-20T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 519-23T 370 €

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament per qira ne rrugen Sali Nivica, prane ish Tregut Elektrik, ne Tirane.
Shtepia eshte e po
Me Qira 223-24Z 400 €

Apartament per qira ne rrugen Sali Nivica, prane ish Tregut Elektrik, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament dupleks me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje nd
Me Qira 821-46F 450 €

Apartament dupleks me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese 4-kateshe me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 919-11L 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Qemal Guranjaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati
Me Qira 1122-11G 420 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pall
Me Qira 1016-28L 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, ne krah ...