Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRR-1222-21R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 1
Sipërfaqe m2 100
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Kazazi

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Selvise prane qendres se Tiranes ne rrugen Ibrahim Kazazi.
Shtepia pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor afer Kompleksit Halili.
Ambienti ka nje siperfaqe totale 100 m2 dhe te brendshme 90m2 te organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.
Banesa ofrohet totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe me elektroshtepiake te nje cilesie te larte.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga sistem qendror multisplit per te gjithe apartamentin.
Zona eshte e qete dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Parkimi mundesohet ne hapesiren para pallatit ose ne parkingun e pallatit me nje pagese ekstra.

Cmimi: 650 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 321-2V 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Lluke Kacaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 217-52L 700 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 220-51H 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada dhe Gjykates se Apelit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9
Me Qira 516-22b 700 €

Apartament me qera prane rruges Fadil Rada dhe Gjykates se Apelit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 414-57L 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Shtepia esht
Me Qira 1123-21Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 7-te te n
Me Qira 124-49G 700 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...