Apartament 2+1 me qira tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane

ID TRR-923-44Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 8
Sipërfaqe m2 84
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dafinave

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dafinave tek zona se Ish Fusha Aviacionit ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor
Me nje siperfaqe totale prej 84m2 organizohet ne sallon se bashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, nje tualet, nje depo dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e gjitha e shtruar me parket.
Tualeti dhe Kuzhina eshte e pajisur me dritare.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha pajisjet.
Orientimi i apartamentit eshte JugPerendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te pajisur me 2 ashensor qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset rrugore si zona e Laprakes, zona e Ish Parkut, rruga Dritan Hoxha etj.

Cmimi 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima afer stadiumit Qemal Stafa.

Me siperfaqe 120 m2 ju ofro
Me Qira 312-5 700 € €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima afer stadiumit Qemal Stafa. Me siperfaqe 120 m2 ju ofron nje sallonin e ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 823-32X 600 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje vile 4 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand.
Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 423-49R 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt dhe te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionu
Me Qira 224-36Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 620-15d 600 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 321-7V 600 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Rusi, prane prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 1223-30Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Rusi, prane prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane.
Shtepia p
Me Qira 1223-4Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne fillim te rruges se Elbasanit, prane Liceut Artistik ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...