Apartament 2+1 me qira prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane

ID TRR-1222-18Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 5
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Karl Gega

Apartament per qira tek rruga Karl Gega, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 85m2 te organizuar ne sallon e  cila ka dalje ne ballkon, ambient gatimi i ndare, dy dhoma gjumi te dyja kane akses ne ballkon dhe nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin dhome dhe sallon.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Pallati ofron adminstrim, ashensor, dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me Stacionin e Trenit, Bulevardin e Ri, rruga Siri Kodra.
Ne cmim eshte i perfshire administrimi dhe interneti.

Cmimi: 550 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 917-18L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 2-t
Me Qira 219-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera  ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pall
Me Qira 418-49L 600 €

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri i cili ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati
Me Qira 1122-11G 420 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Mahmut Allushi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3
Me Qira 1123-35X 450 €

Apartament me qira ne rrugen Mahmut Allushi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vje
Me Qira 1215-16b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane sheshit ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kati
Me Qira 1222-1Z 570 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje ...