Apartament duplex 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRR-918-24E
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 690
Kati 1
Sipërfaqe m2 127
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament dupleks modern me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 127 m2, e cila ofron nje ambient ndenje, gatimi dhe ngrenie dhe nje tualet ne katin e pare te dupleksit dhe 2 dhoma gjumi, nje korridor dhe nje tualet ne katin e dyte te tij.

Punimet ne kete ambient jane mjaft cilesore me dritare dopio xham dhe me grila, dyer shume te mira dhe pajisje hidrosanitare te kohes. Punime gipsi jane bere ne te gjithe hapesiren e brendshme. 

Ofohet i mobiluar. Mobilimi eshte bere nga arkitekte dhe ka nje stil bashkekohor. Dhoma e vogel e gjumit mund te mobilohet sipas deshires suaj. Cdo hapesire eshte shfrytezuar me shume profesionalizem.

Cdo gje ne kete apartament eshte e re sepse eshte edhe i pabanuar me pare.

Permban te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake dhe ato te kuzhines.

Orientimi i dupleksit eshte nga lindja dhe ofron ndricim gjate gjithe dites.

Vendosja ne katin e pare ka ofruar mundesine e te paturit nje oborr te vogel, te lulezuar, shume te kendshem per te kaluar kohen tuaj te lire, i cili ofron edhe nje pamje shume te bukur.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Prona ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster.

Rezidenca monitorohet me CCTV sistem dhe patrulla sigurimi.

Pozicionohet ne Jug te Tiranes dhe shume prane parkut te Liqenit Artificial, zones se ish-Bllokut dhe Stadiumit Dinamo.

 

Cmimi: 690 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qy
Me Qira 613-12 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qytetit, duke ofruar ...

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 1118-50L 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 119-28L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament modern me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 520-15D 600 €

Apartament modern me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1219-3T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 1116-38L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat te 5-t
Me Qira 915-45m 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kat te 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 220-51H 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, kompleksi Kika 2 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ...