Apartament 2+1 me qira prane Hotel Diplomat 2 ne Tirane

ID TRR-624-57Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 6
Sipërfaqe m2 104
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikoll Kaçorri

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Nikollë Kaçorri, tek Bulevardi Bajam Curri ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 104m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 96m2 organizohet ne sallon, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone etj.
Orientimi eshte Juglindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Kuzhina eshte e vecuar dhe e pajsiur me dritare.
Njeri nga tualetet eshte i pozicionuar ne korridor dhe tjetri tek dhoma e gjumit martesore.
Ofron nje pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron administrim dhe ashensor.
Kompleksi eshte i qete ofron admistrim, gjelberim, dhe parkim.
Zona eshte e aksesueshme dhe lidhet shpejt me rrugen e Kavajes, zonen e Vasil Shantos, Komunen e Parisit.
Ne cmim perfshihet nje post parkimi i mbyllur.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te t
Me Qira 1116-37L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje m
Me Qira 514-47d 800 €

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne rrugen Kolombo ne Tirane.
Hyrja eshte pjese
Me Qira 521-23V 600 €

Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne rrugen Kolombo ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ...

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Liman Kaba, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 123-39A 750 €

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Liman Kaba, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne kompleksin Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te fundit te nje
Me Qira 1219-47S 800 €

Apartament 2+1 me qira ne kompleksin Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te fundit te nje Kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-34T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Hyrja pozicionohet ne katin e 7 te nje pa
Me Qira 621-21V 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Me ...