Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Panorama ne Tirane

ID TRR-723-41Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 7
Sipërfaqe m2 84
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Panorama, shume prane kolegjit Harry Fultz ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 84m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Jugu  duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar e shtruar me parket, dhe ne proces te vendosjes se kondicionereve.
Pallati ofron adminstrim, ashensor dhe i pajsiur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Jordan Misja, rruga Asim Vokshi, rruga Don Bosko etj.

Cmimi 50.000 leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe
Me Qira 1214-11b 400 €

Apartament me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe me ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 421-29V 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje p
Me Qira 1221-9N 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mj
Me Qira 1013-6d 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te populluar te ...

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Kjo prone ndodhet ne katin e V-
Me Qira 1013-26 450 €

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Me Qira 1216-16d 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje vile 2-ka
Me Qira 721-7V 450 €

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje vile 2-kateshe dhe ndodhet ...

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te nd
Me Qira 315-24b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ndertuar ne vitin ...