Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-523-52Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bilal Sina, shume prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 120m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon dhe tualet, korridori lidhes, dhe tualeti kryesor.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi i apartamentit eshte JugPerendim duke i mundesuar baneses ndricimin e duhur gjate dites.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar, me cdo gje te re dhe ne menyre bashkohore, dhoma e dyte mund te mobilohet ne varesi te kerkesave te klienteve.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Unaza e Madhe, zona e Liqenit Artificial, zona e Kopshtit Botanik, dhe zona e Liqenit te Thate.

Cmimi: 600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur
Me Qira 613-19 500 €

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur, duke ju krijuar ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri
Me Qira 716-44b 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri, prane kompleksit ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Shtepia eshte e poz
Me Qira 1023-8Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 319-21S 500 €

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne
Me Qira 116-62b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane
Me Qira 721-2V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Hyrja eshte e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet
Me Qira 718-67E 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VI-te te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten j
Me Qira Trr-217-16d 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste ten je pallati te ...