Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Panorama ne Tirane

ID TRR-124-46Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 4
Sipërfaqe m2 103
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartament 2+1 me qira tek Quartum Residence, ne rrugen Panorama ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 103m2 dhe siperfaqe te brendshme 93m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar dhe shume pak e banuar.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjithe elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglia, gjithashtu salloni ka akses ne ballkon.
Dhoma e gjumit matrimoniale ka tualet, shtepia eshte e shtruar me parket.
Orientimi VeriPerendim mundeson ndricim natyral, gjithashtu shtepia ka pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Eshte pjese e nje pallati modern, i pajisur me 2 ashensor, qe ofron administrim dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesushme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore, si: Rruga Jordan Misja, zona e Don Boskos, rruga Asim Vokshi etj.
Mundesi parkimi ne katet e nendheshme me kosto ekstra.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 920-2V 600 €

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1016-10K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3 kateshe ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 717-30d 600 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 116-42b 650 €

Apartament me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi prane kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Pozic
Me Qira 1122-42R 800 €

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi prane kompleksit Kika 2 ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 820-25V 650 €

Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e XI-te te pallati
Me Qira 914-40j 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e XI-te te pallatit, me siperfaqe 130 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand.
Apartamenti pozicionohet ne
Me Qira 423-49R 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Kompleksit Grand. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt dhe te ...