Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRR-922-43G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 72 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Duri

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 72m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia ofrohet e mobiluar me nje stil bashkekohor dhe te ri.
Te gjitha ambientet jane te shtruara me parket te nje cilesie te mire.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga nje kondicioner I pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Zona eshte e qete dhe e zhvilluar.
Ka akses te lehte ne rrugen e Durrsit, rrugen e Kavajes, Zogun e Zi, qendren e Tiranes etj.


Cmimi 600 Euro Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin VII te
Me Qira 513-3K 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin VII te pallatit, me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pal
Me Qira 717-8L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 11 te nje pal
Me Qira 1221-15V 500 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Shkelqim Fusha, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te
Me Qira 123-5Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Shkelqim Fusha, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4-te nje pallati te ri ...

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 916-45L 500 €

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti  ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pal
Me Qira 521-5D 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Banesa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te ne pallati ekzis
Me Qira 223-12G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te ne pallati ekzistues. Ofron nje ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pal
Me Qira 918-47E 700 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...