Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane

ID TRR-822-5Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 115
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduard Mano

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale 115m2 te oganizuar ne sallon se bashku me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete,dy ballkone, dhe korridori lidhes.
Apartamenti jepet per qira totalisht i mobiluar.Pallati ofron adminstrim dhe ashensor. 
Zona ka akses te lehte me Liqenin e Thate, Kopshtin Botanik, liqenin e tiranes etj.

Cmimi 500 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Irfan Tomini, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8te
Me Qira 1122-39Z 430 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Irfan Tomini, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 8te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 219-3L 400 €

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 714-40b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Konstandin Kristoforidhi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 10-te ne nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 1019-84T 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2
Me Qira 113-17 600 €

 Apartament me qera ne rrugen e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Me hapesire prej 135 m2 eshte i ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1022-26G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 614-21j 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri, shume prane qendres se Tiranes, ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 823-22Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri, shume prane qendres se Tiranes, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te ...