Apartament 2+1 me qira prane Bulevardit te Ri ne Tirane

ID TRR-222-33N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 74 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Karl Gega

Apartament me qira tek ish stacioni i Trenit ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne nje pallat te ri  ne katin e gjashte me ashensor.
Me nje siperfaqe te  brendeshme prej 74 m2 ndahet:  ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti ofrohet e pamobiluar, pervec kuzhines dhe e shtruar me parket cilesor. 
Mund te perdoret edhe per ambient zyre
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Ka nje orientim nga veri-lindja e cila mundeson nje ndricim te bollshem natyral kjo edhe nga pamja e lire qe ofron.
Ka akses te lehte tek rruga Rreshit Petrela dhe ne Bulevardin e Ri.

Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 819-11T 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 123-18G 430 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 520-31D 400 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.

Apartmenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 818-19d 300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Jane 3 apartamente identike pe
Me Qira 717-10K 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Jane 3 apartamente identike per qera te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile me h
Me Qira 221-16V 300 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile me hyrje te ...

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 818-34L 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament me qera ne fundin e rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nj
Me Qira 716-24b 400 €

Apartament me qera ne fundin e rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, ...