Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial, ne Tirane

ID TRR-1122-16Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 3
Sipërfaqe m2 99
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 99m2 dhe siperfaqe te brendshme 93m2 organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka dalje ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Banesa jepet me qira totalisht e mobiluar ne menyre bashkohore me cdo gje te re dhe te nevojshme per nje jetese sa me te kendshme.
Apartamenti eshte i orientuar nga Perendimi dhe drita natyrale eshte nje faktor pozitiv ne apartament.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon.
Gjithashtu ambienti ka pamje te lire dhe te kendshme te qyetit te Tiranes.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.
Apartamenti eshte pjese e nje godine mjaft te qete dhe te rrethuar nga gjelberimi.
Pallati ofron adminstrim, ashensor, dhe siguri.
Zona eshte e qete, lidhet shpejt me akset kryesore rrugore, me  Liqenin e Thate, Kopshtin Botanik, Kodren e Diellit, Liqenin e Tiranes.
 

Cmimi 600 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur
Me Qira 613-19 500 €

Apartament 2+1 me qera te ATSH-ja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te njohur, duke ju krijuar ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-
Me Qira 216-2K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira midis Residences Kodra e Diellit 1 dhe 2, prane shkolles British ne Tirane.
Me Qira 424-56Z 650 €

Apartament 2+1 me qira midis Residences Kodra e Diellit 1 dhe 2, prane shkolles British ne Tirane. Shtepia eshte e ...

Apartament 2+1 me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte
Me Qira 423-53G 650 €

Apartament 2+1 me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per qira tek Bulevardi Zogu I Pare ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne kati
Me Qira 1223-3X 700 €

Apartament 2+1 per qira tek Bulevardi Zogu I Pare ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin 10 (kati i ...

Apartament 2+1 me qira  prane rruges Don Bosko

 Apartamenti pozicionohet ne katin e &nb
Me Qira 324-33C 650 €

Apartament 2+1 me qira  prane rruges Don Bosko  Apartamenti pozicionohet ne katin e  3 te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e V-te pall
Me Qira 713-49d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te pallatit, me siperfaqe ...

Apartament 2+1 per qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete
Me Qira 818-5d 650 €

Apartament 2+1 per qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...