Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Botanik ne Tirane

ID TRR-524-4Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 3
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit shume prane Kopshtit Botanik dhe Residences Kodra e Diellit ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 105m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne cdo ambient.
Shtepia eshte e orientuar nga Perendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Banesa ofrohet me qira totalisht e mobiluar me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare, e shtruar me parket, dhoma e dyte mobilohet ne varesi te kerkesave te klientit.
Dhoma e gjumit ka te prrfshire nje tualet te pajisur me dritare.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire lavastoviglia.
Banesa eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar pozicionuar ne rruge kryesore qe ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Zona lidhet shpejt me Residencen Kodra e Diellit 1, autostraden Tirane-Elbasan, Kopshtin Botanik, Liqenin Artificial etj.
Ne cmim perfshihet nje post parkimi.
Cmimi 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, tek Liqeni i Thate ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te
Me Qira 523-21Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina, tek Liqeni i Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 418-4a 600 €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6
Me Qira 716-39K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera prane Shallvareve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin ne trete te nje
Me Qira 816-23K 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Shallvareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ne trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 1215-41K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje ndertese te re pa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te
Me Qira 915-49d 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament per qira prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Me Qira 821-41V 700 €

Apartament per qira prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte banim
Me Qira 1221-24N 600 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi ...