Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Magnet ne Tirane

ID TRR-1123-20Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku prane me Kompleksin Magnet ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 110m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 104m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, 2 ballkon dhe korridori lidhes.jen.
Shtepia ofrohet me qira bosh, e pajisur vetem me ambientin e gatimit.
Te dy tualetet jane te pozicionuara ne korridor.
Orientimi eshte Jug-Lindje duke bere qe ambienti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor te mireadministruar dhe ne nje zone mjaft te qete.
Zona ka akses te shpejte me rrugen Ndre Mjeda, rugen Muhamet Gjollesha, rrugen e Kavajes etj.
Dsiponohet post parkimi me kosto ekstra.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje palla
Me Qira 922-18Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges kryesore Asim Vokshi.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje ko
Me Qira 319-47L 365 €

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges kryesore Asim Vokshi. Ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per qira tek rruga Bilal Sina ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te
Me Qira 1223-27X 630 €

Apartament 2+1 per qira tek rruga Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje residence 6 ...

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne k
Me Qira 713-46 450 €

Apartament 2+1 me qera te kompleksi “Vizion Plus” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e X-te dhe te ...

Apartament 2+1 ne sheshin Karl Topia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me 2
Me Qira 519-14T 400 €

Apartament 2+1 ne sheshin Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Zog I ne Tirane.

Lokalizohet ne nje prej zonave me te prefer
Me Qira 415-56m 400 €

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Zog I ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati t
Me Qira 820-5V 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t
Me Qira 219-37L 400 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...