Apartament 2+1 me qira prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-523-56A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 950
Kati 2
Sipërfaqe m2 126.60m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati me ashensor, brenda nje kompleksi te ri pallatesh.
Ka nje siperfaqe prej 126.60 m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2dhoma gjumi, nje studio, 1 tualet, korridori lidhes dhe dy ballkone.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje arredim bashkohor. 
Eshte i shturar i gjithi me nje parket cilesor, dritaret jane doppio xham dhe te pajisura me grila.
Sistemi qendror Chiller ben te mundur ngrohjen dhe ftohjen e te gjithe apartamentit.
Ambietet jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Pallati ofron administrim dhe siguri 24h nepermjet kamerave te instaluara.
Zona eshte nder me te preferuarat per shkak te qetesise dhe zonave te gjelberuara qe ofron.
Ka akses direkt ne zonen e Liqenit te Thate, zonen e Liqenit Artificial, autostraden Tirane-Elbasan etj.

Cmimi: 950 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 519-27L 1000 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per qera ne nje nder rezidencat e reja prane Parkut te Liqenit ne Tirane. 
Apar
Me Qira 822-26A 1050 €

Apartament 2+1 per qera ne nje nder rezidencat e reja prane Parkut te Liqenit ne Tirane.  Apartamenti ndodhen ne ...

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nja
Me Qira 619-46L 1000 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2-te te nja pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me
Me Qira 121-9V 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament me qera ne Farke ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile te perfund
Me Qira 218-49R 1000 €

Apartament me qera ne Farke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile te perfunduar se ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1018-59E 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 617-38L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 1016-3K 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...