Apartament 2+1 per qira prane Shkolles se Baletit ne Tirane

ID TRR-124-21X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 9
Sipërfaqe m2 145
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi

Apartament 2+1 per qira shume prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 115 m2 dhe 30 m2 verande. Organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dy dhomat e gjumi dhe ne dhomen e ndenjes. 
Apartamenti ka nje veranda ne dispozicion me nje pamje shume te kendeshme nga qyteti i Tiranes.
Eshte pjese e nje pallati te ri, qe ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve, prane te cilit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne Bulevardin Bajram Curri, ne rrugen e Elbasanit dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 800 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. 

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 1218-22L 850 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina, midis zones se Komunes se Parisit dhe zones se Va
Me Qira 224-27Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina, midis zones se Komunes se Parisit dhe zones se Vasil Shantos ne ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e p
Me Qira 1023-35X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 1117-20L 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. 
Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 1017-13 850 €

Apartament dupleks me qera ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te ...

Apartament  me qira ne Bllok tek  Libri Universitar ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e
Me Qira 513-31i 700 €

Apartament  me qira ne Bllok tek  Libri Universitar ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 9-te jo te fundit ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Qamil Guranjaku, tek drejtoria e  Higjenes, ne Tirane.
Me Qira 1123-5Z 700 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Qamil Guranjaku, tek drejtoria e  Higjenes, ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dervish Hima, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 922-36Z 850 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dervish Hima, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ...