Apartament 2+1 me qira prane rruges Jordan Misja, ne Tirane

ID TRR-923-24Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 94
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Filip Jano

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Filip Jano tek Kompleksi Marga 2 ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 94m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe  korridori lidhes..
Orientimi nga JugPerendimi mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar, me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare.
Eshte pjese e nje pallati te ri te sapoperfunduar, i pajisur me ashensor dhe qe ofron adminstrim dhe mirmbajtje.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Jorda Misja, zona e Don Boskos, zona e Bulevardit te Ri etj.

Cmimi 450 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-ka
Me Qira 1116-57L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhavit Shyqyri Demneri. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe me hyrje te ...

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-
Me Qira 1114-53b 550 €

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ...

Apartament  2+1  te rruga Shyqyri Brari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3 te nje pal
Me Qira 1116-39L 350 €

Apartament  2+1  te rruga Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...


Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 1122-65Z 400 €

Apartament 2+1 me qira prane shkolles Qazim Turdiu ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament me qera ne fiillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te ne
Me Qira 1015-32b 400 €

Apartament me qera ne fiillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues p
Me Qira 615-54b 320 €

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues perballe Cirkut ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 4-katesh
Me Qira 114-9b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 4-kateshe. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit.
Apartamenti  ndodh
Me Qira 123-50R 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit. Apartamenti  ndodhet ne katin e 3-te ...