Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes

ID TRR-813-21
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 114
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane
Pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi pallatesh.
Shtepia ofron nje siperfaqe prej 114 m2 e cila eshte e organizuar ne sallon ndenje me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.
Ambienti i brendshem eshte i arreduar me nje stil bashkekohor me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim.
Kuzhina eshte e pajisur me frigorifer, sobe, lavastovilje, etj.
Ne cdo dhome ka televizor dhe ofrojne drite natyrale gjate gjithe dites.
Ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen ne cdo ambient.
Ballkoni ka pamje nga brenda sheshpushimit te pallatit larg zhurmave te rruges.
Pallati ju mundeson ashensor, siguri dhe administrim.
Ka akses direkt ne rrugen kryesore, rrugen e Dibres, sheshin Skenderbej, rrugen Urani Pano etj.

Cmimi: 500 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje
Me Qira 714-11b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qy
Me Qira 613-12 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje te qete te qytetit, duke ofruar ...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri,
Me Qira 813-13 420 €

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te nje pallati te ri, me siperfaqe 96 ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katet e larta ne nj
Me Qira 1114-57b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 118-2L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe shume ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Rilindja ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pal
Me Qira 116-25K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Rilindja ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati ne kompleksin ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 1017-27L 400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e nente dhe te
Me Qira 220-9S 530 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e nente dhe te fundit te nje ...