Apartament 2+1 me qira prane rruges Petro Nini Luarasi ne Tirane

ID TRR-424-23C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 6
Sipërfaqe m2 69
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zonja Curre

Apartament 2+1 ne rrugen Zonja Curre prane Ish Tregut Elektrik ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin 6te te nje pallati te ri me ashensor.

Banesa ka nje siperfaqe prej 69m2 dhe eshte e perbere nga dy dhoma gjumi ,nje sallon ndenje i cili ndan nje ambient te perbashket me kuzhinen , nje ballkon dhe nje tualet .

 Ngrohja dhe ftohja e ambientit behet nepermjet kondicionimit i cili pozicionohet ne sallonin e ndjenes .

Apartamenti ofrohet i gjithi i mobiliuar ne gjendje shume te mire.

Orientimi i baneses eshte kryesisht jugperendimor i cili ben te mundur ngrohjen dhe ndricimin e apartamentit gjate dites.

Zona ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit ,me Bulevardin Zhan D Ark ,rrugen Pjeter Budi dhe Qytet Studentin.
            Cmimi: 450euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te n
Me Qira 416-8K 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Blloku Sizmik ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 815-23m 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Blloku Sizmik ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ...

Apartament modern me qera prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 915-53b 400 €

Apartament modern me qera prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-ka
Me Qira 816-44b 350 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, prane ...

Apartament me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe
Me Qira 1214-11b 400 €

Apartament me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe me ...

Apartament dupleks  me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 0 te
Me Qira 522-14S 400 €

Apartament dupleks  me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati
Me Qira 1216-21L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri. Me nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile.
Me Qira 819-35T 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Miftar Gerbolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile. Apartamenti ka ...