Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-1123-40Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 4
Sipërfaqe m2 104
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 104m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 89m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi njera mga te cilat ka akses ne ballkon, dy tualete, dhe korridori lidhes.
Orientimi nga Jugu mundeson ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia eshte e shtruar me parket dhe ofron nje pamje nga liqeni artificial i Tiranes.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar, njeri nga tualetet eshte i pajisur me dritare.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket si mirkovale, lavastoviglia etj.
Ngrohja dhe ftohja e kondicionerit mundesohet me sistem qendror kondicionimi, 
Eshte pjese e nje pallati te ri qe ofron ashensor, administrim dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Hamdi Sina, zona e Kopshtit Zologjik, autostrada Tirane-Elbasan etj.
Disponon nje post parkimi me kosto ekstra prej 50 euro/muaj.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2
Me Qira 419-82S 600 €

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Apartament duplex me qera ne fillim te rruges e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Apartamenti
Me Qira 113-18 600 €

Apartament duplex me qera ne fillim te rruges e Kavajes, shume afer qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionu
Me Qira 224-36Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hasan Alla, tek Qendra Kristal ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te
Me Qira 620-15d 600 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek Kompleksi Turdiu ne Tirane.
Shtepia eshte e po
Me Qira 423-32Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek Kompleksi Turdiu ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionu
Me Qira 1123-13Z 720 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin 11 t
Me Qira 523-25X 600 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin 11 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati t
Me Qira 217-12d 600 €

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. Ka nje ...