Apartament 2+1 me qira prane rruges Jordan Misja, ne Tirane

ID TRR-1122-23Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 3
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Avzi Nela

Apartament 2+1 me qira ne Avzi  Nela, prane Kompleksit  Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private. 
Banesa ka siperfaqe totale prej 85m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe  ballkon 
Ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet perfshire lavastovilia, frigorifer, pianure, furre, aspirator etj.
Ka orientim nga Jug-Perendimi duke mundesur ndricim natyral pothuajse gjithe dites.
Shtepia eshte e sapomobiluar dhe e pabanuar me pare.
Te gjitha ambientet jane te pajisura me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Ne cmim eshte perfshire dhe post parkimi ne oborrin e shtepise.
Zona eshte e qete, shume afer me akset dytesore rrugore.
Ka akses ne rruget kryesore si: rrugen Don Bosko, rrugen Albanoboli, rrugen Jordan Misja, zonen e Laprakes etj.


Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.

Ndodhet
Me Qira 718-67E 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VI-te te ...

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1217-44d 350 €

Apartament me qera ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 419-12L 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 818-34L 300 €

Apartament 2+1 me qera prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje ...

Apartament dupleks 2+1 me qira ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Pozizionet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 1121-21N 500 €

Apartament dupleks 2+1 me qira ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Pozizionet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati
Me Qira 1122-11G 420 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje
Me Qira 619-53T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 1015-44b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...