Apartament 2+1 me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-122-7V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 4
Sipërfaqe m2 94
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Shijaku

Apartament me qira ne rrugen Ramazan Shijaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe prej 94 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon. 
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet per nje jetese komode. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te instaluar ne cdo dhome.
Pallati eshte i ndertuar vitet e fundit dhe ofron siguri dhe administrim. 
Ndodhet ne nje zone mjaft qendrore, te sigurte dhe te kerkuar. 
Ka akses direkt ne rrugen e Barrikadave, rrugen Mahmut Fortuzi, prane Gjimnazit Sami Frasheri dhe pak minuta larg nga qendra e Tiranes. 


Cmimi: 500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kates
Me Qira 1220-10V 400 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges 5 Maji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo.
Banes
Me Qira 723-12R 490 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne qender te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 513-38 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Postes Shqiptare ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e II te ...

Apartament 2+1 me qira prane misionit Eleonor neTirane

Ndodhet ne katin e 4t te nje pallati
Me Qira 820-6V 440 €

Apartament 2+1 me qira prane misionit Eleonor neTirane Ndodhet ne katin e 4t te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.

Kjo prone ndodhet ne katin e
Me Qira 1013-26 450 €

Apartament 2+1 me qera pas Gjimnazit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Kjo prone ndodhet ne katin e V-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9te te nje p
Me Qira 1118-3d 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres.
Apartamenti po
Me Qira 423-58R 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres. Apartamenti pozicionohet ne katin ...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 518-42d 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...