Apartament 2+1 me qira prane rruges se Dibres ne Tirane

ID TRR-1223-18X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 96.2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Arlis

Apartament 2+1 per qira tek Kompleksi Arlis ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 96.2 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern e bashkekohor. 
Dhoma matrimoniale disponon tualet personal. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dhomat e gjumi dhe ne ambientin kryesor. 
Apartamenti orientohet nga jugu, duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Eshte pjese e nje kompleksi te ri te sapo perfunduar. 
Prane kompleksit mund te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Pallati ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve.
Kompleksi, ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte, me shume facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Dibres, ne rrugen Ferrit Xhajko dhe ne rrugen Bardhyl. 


Cmimi: 800 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 1016-3K 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Me Qira 617-38L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ish Bllokut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rifat Bodinaku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 8,
Me Qira 823-34X 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Rifat Bodinaku ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 8, kati i fundit i nje ...

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri
Me Qira 216-56b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri te ndertuar vitet ...

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet
Me Qira 116-59b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 619-17L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pall
Me Qira 316-44K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallati i ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri, karshi Presidences. Apartamenti pozicionohet ne nje nga
Me Qira 413-22 850 € €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri, karshi Presidences. Apartamenti pozicionohet ne nje nga pallatet me te ...