Apartament 2+1 me qira prane stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-723-12R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 490
Kati 2
Sipërfaqe m2 78
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Grigor Heba

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Grigor Heba midis rruges se Kosovareve dhe stadiumit Dinamo.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 78 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon.
Dhomat dhe salloni jane te pajisur me kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Zona eshte e qete dhe gjithashtu prane saj mund te gjeni dhe facilitetet e nevojshme ne perditshmeri si farmaci, markete, klinika mjekesore, shkolla etj.
Ka akses te lehte me me zonat kryesore te Tiranes si zona e ish-Bllokut, zona e Komunes se Parisit, Sheshi Willson, Liqeni Artificial etj.

Cmimi: 50.000 Leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera, ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ai eshte i adaptuar ne 2+1. 

Ndodhet
Me Qira 918-2E 350 €

Apartament 1+1 me qera, ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ai eshte i adaptuar ne 2+1.  Ndodhet ne katin e VIII-te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 1022-26G 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Besim Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges kryesore Asim Vokshi.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje ko
Me Qira 319-47L 365 €

Apartament 2+1 me qera shume prane rruges kryesore Asim Vokshi. Ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira
Me Qira 1013-30 600 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit, shume ...

Apartament me qera prane rruges se Saraceve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Me Qira 1114-13b 400 €

Apartament me qera prane rruges se Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 per qira tek rruga Bilal Sina ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te
Me Qira 1223-27X 630 €

Apartament 2+1 per qira tek rruga Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje residence 6 ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Apar
Me Qira 813-10E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri, shume prane qendres se Tiranes, ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 823-22Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri, shume prane qendres se Tiranes, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te ...