Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-521-29V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 5
Sipërfaqe m2 106 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar, ne katin e 5-te te nje ndertese te re.
Siperfaqja prej 106 m2 ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon.
Hyrja ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet, me mobilje te reja dhe moderne, e shtruar e gjitha me parket cilesore, me hapesira te bollshme, shume e rehatshme dhe dritare xhami per ndricim te bollshem.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga tre kondicioner.
Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe ofron administrim te plote.
Vendndodhja e baneses lejon nje akses te lehte ne autostraden Tirane-Elbasan, Kopshtin Zoologjik dhe Liqenin e Thate.

Cmimi: 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pes
Me Qira 218-72R 600 €

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne n
Me Qira 215-30b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 5-te 
Me Qira 1022-12Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 5-te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane

Ndodhet ne katine e 5-te te nje pallati t
Me Qira 1217-21L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne katine e 5-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pall
Me Qira 717-44K 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri dhe te ...

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta
Me Qira 913-15 700 €

Apartament modern 2+1 me qera te Parku i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe te preferuara ...

Apartament me qira prane gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Me Qira 922-51Z 630 €

Apartament me qira prane gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne Rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane 
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 1120-31i 700 €

Apartament me qira ne Rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri 12 ...