Apartament 2+1 me qira prane zones se Porcelanit ne Tirane

ID TRR-523-24Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 8
Sipërfaqe m2 98
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhanfize Keko

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko, prane zones se Porcelanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne rruge kryesore me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 98m2, te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete, korridori lidhes, dhe nje ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte VeriLindje duke bere qe apartameti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner multisplit te pozicionuar ne secilin ambient.
Banesa eshte e sapomobiluar ne menyre moderne dhe me cdo gje te perfshire per nje jetese komode.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga e Dibres, zona e Freskut, zona e Porcelanit.
Ne cmim eshte perfshire dhe nje post parkimi.

Gjithashtu cmimi ka te perfshire dhe taksen prej 15%.

Cmimi 700 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1
Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vila
Me Qira 1020-54i 650 €

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vilave 4 katshe te ...

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 1117-63R 600 €

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 618-20L 780 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por ...

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pes
Me Qira 218-72R 600 €

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte banim
Me Qira 1221-24N 600 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi ...

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 6-te nje p
Me Qira 1222-26Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa eshte e pozicinuar ne katin e 6-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te t
Me Qira 516-25T 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje lagje m
Me Qira 514-47d 800 €

Apartament 2+1 me qera ne prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...