Apartament 2+1 me qira tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane

ID TRR-423-32Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 8
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Benjamin Kruta

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Benjamin Kruta, tek Kompleksi Turdiu ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 130m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne verande dhe ne ballkon, dy dhoma gjumi, njera nga te cilat ka akses ne verande dhe ne tualet dhe korridori lidhes. 
Eshte e orientuar nga Jug-Lindja, duke i mundesuar baneses ndricim natyral dhe pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioneri i pozicionuar ne secilin ambient.
Apartamenti eshte ne proces mobilimi jepet me qira totalisht i mobiluar, me cdo gje te re dhe te pabanuar me pare.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri te sapoperfunduar qe ofron adminstrim, dhe i pajisur me 3 ashensor.
Zona lidhet shpejt me rrugen e Dritan Hoxha, zonen e 21 Dhjetorit, zonen e Laprakes etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe 1 post parkimi.

Cmimi 600 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallat
Me Qira 318-39L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues  ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3
Me Qira 919-30L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe shume ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pal
Me Qira 515-5m 550 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit.
Apartamenti  ndodh
Me Qira 123-50R 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Skender Luarasi tek Komuna e Parisit. Apartamenti  ndodhet ne katin e 3-te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje vile 4
Me Qira 1123-7A 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje vile 4 kateshe, me hyrje ...

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne pallat te ri, ne kat
Me Qira 418-5a 500 €

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne pallat te ri, ne katin e katert. Me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 618-32L 550 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 622-35Z 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...