Apartament 2+1 me qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-621-31V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 97 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Liqeni i Thate

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re e pajisur me ashensor dhe te mire administruar.
Apartamenti ndahet ne nje sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, 
korridor dhe ballkon, i teri me nje siperfaqe prej 97 m2.
Ofrohet e mobiluar me nje stil te thjeshte por bashkekohore, e shtruar me pllaka,
mobiliet e bera me materiale druri te lemuara, kuzhine te pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme, 
ballkon me hapesire te bollshme, me te gjitha kushtet e pershtatshme per nje jetese te rehatshme.
Kondicioneri i instaluar ne sallon siguron ngrohjen dhe ftohjen e shtepise.
Orientimi i baneses eshte nga perendimi.
Pallati ndodhet ne nje zone shume te qete, me akses direkt tek rruga Peti dhe autostrada Tirane-Elbasan.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 1217-61R 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 619-54S 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Norbert Jokl ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane.
Shtepia eshte pjese e nje vile 2-ka
Me Qira 721-7V 400 €

Apartament me qira ne rrugen Osmet ne zonen e Saukut ne Tirane. Shtepia eshte pjese e nje vile 2-kateshe dhe ndodhet ...

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 1116-5D 400 €

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Disponon ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka.
Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te r
Me Qira 1020-31i 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Sali Butka. Shtepia ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri , me ...

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks t
Me Qira 416-22b 600 €

Apartament modern me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje kompleks te ri pallatesh te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje palla
Me Qira 519-49L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dhimiter Shuteriqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Aparta
Me Qira 813-10E 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne ...