Apartament 2+1 me qira afer rruges se Durresit, Tirane

ID TRR-123-20R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 480
Kati 5
Sipërfaqe m2 78
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vellezerit Manastirliu

Apartament 2+1 me qira tek Ambasada Kineze ne Rrugen Vellezerit Manastirliu.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Shtepia eshte e sapo restauruar dhe totalisht e mobiluar me paisje cilesore italiane dhe moderne.
Banesa ka nje siperfaqe te brendshme 77.9 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen i cili ka dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi , 1 tualet, dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga dy kondicionere te vendosur njeri ne sallon dhe tjetri ne njeren nga dhomat e gjumit.
Banesa ofrohet totalisht e mobiluar dhe e investuar si ne foto.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me Rrugen e Durresit, zonen e Zogut te Zi, 21 Dhjetorin, Unazen, Rrugen Skenderbeg, Bllokun e Ambasadave, rrugen e Kavajes dhe Sheshin Skenderbej etj.

Cmimi: 480 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te n
Me Qira 616-16K 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 1115-78b 350 €

Apartament per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Me Qira 314-19b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 4 ...

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes . 

Pozicionohet ne katin e 5 -6 te nje ndert
Me Qira 816-26K 450 €

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes .  Pozicionohet ne katin e 5 -6 te nje ndertese te ...

Apartament me qira prane ish ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e p
Me Qira 118-6R 350 €

Apartament me qira prane ish ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-
Me Qira 1114-53b 550 €

Apartament me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6-te te nje
Me Qira 515-24i 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani prane rruges se Elbasanit.
Apartamenti pozicionohet n
Me Qira 323-50R 360 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fuat Toptani prane rruges se Elbasanit. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te ...