Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Magnet ne Tirane

ID TRR-523-35Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 4
Sipërfaqe m2 93
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Magnet ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor shume prane rruges kryesore. 
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 93m2, te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete, korridori lidhes, dhe dy ballkone.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke bere qe apartameti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te pozicionuar ne secilin ambient.
Banesa eshte e sapomobiluar ne menyre moderne dhe me cdo gje te perfshire per nje jetese komode.
Shtepia eshte pjese e nje kompleksi qe ofron administrim , ashensor, dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Kavajes, rruga Ndre Mjeda, rruga Muhamet Gjollesha.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartament ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 1216-1K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati t
Me Qira 722-38G 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne Kompleksin Star ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar n
Me Qira 1222-63Z 600 €

Apartament me qira ne Kompleksin Star ne rrugen Ndre Mjeda, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4te te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko, shume prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 1023-18A 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko, shume prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te
Me Qira 614-10b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionu
Me Qira 1123-13Z 720 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Muzaket ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash,
Me Qira 214-15j 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash, ne nje zone te qete ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 415-47m 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...