Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Mangalem ne zonen e Ali Demit ne Tirane

ID TRR-823-14Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 72
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pasho Hysa

Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Mangalem 21, ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 72m2  te organizuar ne sallon se bashku kuzhinen, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga Lindja duke bere qe te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire dhe lavastoviglia.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar, ne gjendje shume te mire, me mobilim bashkohor dhe te pabanuar me pare.
Banesa eshte pjese e nje pallati qe ofron adminstrim dhe i pajisur me ashensor.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Ali Demi, rruga Dhimiter Kamarda, zonen e Qendres etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nj
Me Qira 314-48b 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selita e vogel ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 314-16j 400 €

Apartament 2+1 ne shitje prane ish-Ambasades Jugosllave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te saponde
Me Qira 1221-7N 400 €

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te sapondertuar, e ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati
Me Qira 422-12V 400 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Rusi, prane prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 1223-30Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Rusi, prane prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik, ne Tirane.
Shtepia eshte e p
Me Qira 1123-10Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament me qera ne fundin e rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nj
Me Qira 716-24b 400 €

Apartament me qera ne fundin e rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Kjo prone megjithese ndodhet ne kat
Me Qira 1013-18 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Kjo prone megjithese ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...